Dzięki naszym tabletkom masz wszystko pod kontrolą!

Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Proszę o pomoc

PreviousPage 2 of 2

Tak najlepiej zamówić dwa zestawy. Mindopiero drugi zadzialal

Witam,
Tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mimo iż od kilku lat zabezpieczam się. Wydarzyło się coś co przewróciło moje życie do góry nogami. Co się stało??
Czemu zawiodła hormonalna antykoncepcja. Nie dostałam okresu. Tydz później zrobiłam test ciążowy. Byłam załamana. 40- stka na karku. Córka dorosła syn nastolatek. Co teraz zrobić ... następnego dnia pojechałam do lekarza. Nie umówiona na wizytę. Wchodząc poprosiłam o rozmowę. Przyjął mnie bez problemu. Przedstawiłam swoją sytuację. Powiedziałam mu z pełną świadomością iż nie chcę urodzić kolejnego dziecka. I mam żal do środka który miał być w 100% bezpieczny i dzięki któremu nie zajdę w ciążę. Okazało się że antykoncepcja nie jest w 100% gwarantowana. Lekarz przyjął moją decyzję bardzo spokojnie. Polecając mi stronę www w znalezieniu leków poronnych. Nie mógł mi pomóc w żaden inny sposób ponieważ w naszym kraju jest to nie legalne. Potem mnie zbadał. Okazało się że jestem w 7 tyg. W czwartek wracając do domu miałam mętlik w głowie. Bałam się czy znajdę odpowiednią stronę. Jak zareaguje mój partner. Jak to będzie jeśli nie będzie możliwości kupienia takich tabletek. Długo szukałam i znalazłam tą stronę. Dużo czytałam. Nawet kilka razy to samo.
W końcu się zdecydowałam i zaufałam. W czwartek 31.10.zamówiłam zestaw tabletek. Dzisiaj 5.11.popołudniu były już u mnie w mieszkaniu. Sprawdziłam zawartość opakowania i wszystko się zgadzało. Dostawa szybka. Przez chwilę byłam zadowolona że już są. Jutro rano zaczynam pierwsza tabletkę a po 24 godz.następne tabletki. Nie ukrywam że jest pewna obawa i lęk. Nie czuje się na macierzyństwo. W tym wieku nie będę też miała tyle siły i cierpliwości co kiedyś. Chodź patrzę na mój prawie 8 tyg.brzuszek i jest mi przykro że chcę to zrobić. Ale przemyślałam to sobie. Wzięłam za i przeciw wszystko co jest związane z wychowaniem od nowa po tylu latach od narodzin mojej dwójki dzieci.
Na pewno nie będzie łatwo żyć z tą świadomością iż dokonałam się takiego czynu. Na szczęście mam ogromne wsparcie u partnera który przeżywa to razem ze mną. Rozmawialiśmy o tym. I razem zdecydowaliśmy się na tabletki poronne. Odezwę się jeszcze jak przeszłam przez te dni po zażyciu tabletek.
Trzymajcie kciuki. Oby się udało. A przede wszystkim nie było żadnych komplikacji.

Mi wystarczył jeden zestaw, trochę krwi i po wszystkim

Spokojnje dziewczyny,przyjdą do was na pewno tabletki! Jeśli chodzi o bol to nie jest tak źle,najgorszy jest smak tych tabletek...Mi juz po pierwszej dawne tych 4 tabletek wylecialo co miało,przez pierwsze 3 dni mocno leciała mi krew i skrzepy potem jak okres. Jedyne co mnie meczylo to zimne poty,biegunka no i straszny bol brzucha.

PreviousPage 2 of 2