Dzięki naszym tabletkom masz wszystko pod kontrolą!

Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Doświadczenia z kuracji

Page 1 of 2Next

Cześć, właśnie otrzymałam swój zestaw zamówiony przed paroma dniami. Na szczęście ta strona to nie scam, bo zamawiałam z innej strony i nie dostałam zamówienia… na szczęście wybrałam opcje za pobraniem, wiec nie straciłam pieniędzy, ale przez tamtą stronę wszystko mi się przeciągnęło o tydzień.

W instrukcji tutaj wszystko jest wyjaśnione, jeśli chodzi o zażywanie, ale czy mogłaby któraś z was podzielić doświadczeniami? Bardzo się boje, jestem zdecydowana, ale boje się o swoje zdrowie 🙁

Ja zaczynałam o 21 cała noc to przechodziłam. Nic strasznego, tylko zimno mi było i brzuch mnie bolał, ale żadnego krwawienia ani nic, po 3 dawce trochę krwawilam ale bardzo mało robiłam zabieg ro ilam z 22na23 dzisiaj 25 i tylko plameczka mam. Więc, zamawiam drugi zestaw.

Wlasnie zakonczylam kuracje, po trzeciej dawce mialam skurcze I zaczelam krwawic, nie jest to przyjemne, straszbie bolal mniej brzuch. Po dwuch dniach umowilan wizyte u lekarza aby skontrolowac sytuacje, na szczescie wszytsko sie udalo.Bylo zle ale nie tak zle jak sobie to wyobrazalam

asz sobie radę! Ja to juz mam za soba 🙂 Byłam u lekarza, wszystko ladnie sie oczyscilo :):):) Przygotuj sobie ibuprom - mnie bardzo pomogl 😉 Poza tym jest to do przezycia, jestes we wczesnej ciazy wiec powinnas przejsc to w miare lagodnie. Sciskam mocno i trzymam kciuki ! 😘

Hej, ja czekam na zestaw. Jestem w takiej samej sytuacji, tez sie boje W domu już dwójka, mąż na weekendy... Młodszy ma 18 miesięcy. Właśnie ma iść do żłobka, a ja nareszcie do ludzi po prawie 5 latach z dziećmi w domu. Nie dam sobie tego odebrać. Mąż nic nie wie o ciąży. Czuje się paskudnie. Ledwo jestem w stanie rano wstać. Cały czas wymioty, zawroty głowy. Mam nadzieje, że uda mi się za pierwszym razem.

Lepiej powiedz mężowi, co jakbyś zle zareagowała a on nie będzie wiedział

Ja zaczynam jutro. 1 tabletkę wezmę o 8 rano. I po 24 godz.zaczynam drugi etap.
Życzę Ci abyś przeszła to spokojnie i bez komplikacji. Nie wiem w jakiej jesteś sytuacji pisząc "nie wiem czy robię dobrze". Ale myślę że przemyślałaś tą decyzję i dlatego się zdecydowałaś na tabletki poronne.
Bądź dobrej myśli.

Witam ile trzeba czekać na paczkę od zamówienia i jaki kurier będzie z paczka?

Witam mi przyszło z DHL, czekałam dosłownie 3 dni robocze

Do mnie przyszły po 2 dniach kuracja się udała,test ciążowy po tygodniu od kuracji wykazał jedną kreskę.

Page 1 of 2Next